| AdrianRr a întrebat:

Cunoaste cineva preoți cu har in Neamt sau împrejurimi? Multumesc!

4 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Nu ai fost CLAR, cand te referi la HAR te gandesti la PRICEPERE in anumit domeniu sau la Duhul Sfant?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu toti ar trebui sa aiba har? Altfel de ce mai sunt popi?

| mentholinks a răspuns:

Har sa ce? Vezi ca daca nu-i platesti bine, te blesteama dupa aceea. L-au prins pe unu acum cateva zile.

| Algo098 a răspuns:

Probabil din aceeia care fac concurenta "vrajitoarelor" care stiu sa minta frumos si sa ia banii naivilor.