| Mikiiiiiii a întrebat:

De o saptamana visez morti necunoscuti. Visez o fetita roscata-portocalie, o babuta slaba si mica de inaltime si un mos.Intrebare : De ce visez MEREU aceeasi morti? am inceput sa visez aceste 3 persoana dupa un vis ciudat cu o doamna care vine si spune ca trebuie sa vorbesc cu un demon, deschide balconul si intra demonul in casa si nu mai puteam vorbi [in vis] pana cand nu am scos un sunet [in realitate] si m-am trezit. Stiu ca este o intrebare stupipda dar totusi, tin sa mentionez ca nu am mai vazut acele persoane afara.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai vazut vreun film de groaza

| Mikiiiiiii explică (pentru RAY):

Am vazut multe...

| RAY a răspuns (pentru Mikiiiiiii):

Fa discintia intre ralitate si fantezie, probabil acea persoana a ramas in subconstient

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Visele sunt doar vise.
REM şi toate cele nu ar trebui să le bagi în seamă.
Orice vezi în realitate îţi rămâne în subconştient şi îţi jur eu că tot ce ai visat ai mai văzut fie la televizor fie pe afară.
Pe curând!

| Maomau a răspuns:

Din cauza ca atunci cand ai visat prima data ai fost obosit sau excitat din p. de v. nervos, iar repetarea visului vine din cauza ca te-a impresionat primul primul vis pe care l-ai avut cu aceste personaje!

| pisicutzamik a răspuns:

Buna este subconstientul tau asa patesc si eu cand nu am timp sa ma odihnesc cum trebuie, relaxaza-te si ai sa vezi ca o sa dispara aceste vise

| carmmnen a răspuns:

Nu te mai uita la atatea filme de groaza.winking