| Chuchk a întrebat:

Buna e adevarat ca musulmanii vor domina europa in cativa ani? https://www.youtube.com/watch?v=JquXlQTBWOo

8 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Probabil ca da, pentru ca ei au un fundament spiritual, chiar daca gresit asezat. Pe cand noi nu avem decat divertisment, gaming si exces de informatie.

| vocea a răspuns:

Numai daca sunt lasati sa faca asta,

| LordBolton a răspuns:

Daca musulmanii fac mai multi copii in medie decat europenii si acest spor natural redus al europenilor continua este foarte probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar te avem pe tine, Ciac Noris

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca nu avem un chuck norris normal ca da. Pentru ca majoritatea politicienilor fac jocul musulmanilor si asta nu e bine. Cetatenii europeni care accepta in europa musulmani sunt niste oameni fara minte

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru doctorandus):

Un lucru excelent sa faca greva sa plece invartindu-se laughing
Eu unul nu-i doresc aici

Răspuns utilizator avertizat