| anonima188888 a întrebat:

Mi s-a dat acum 5 minute puțin piciorul intr-o parte de la degetul mic. Când merg nu mă doare, dar simt putina durere. Am pățit cv? Va rog răspundeți repede!

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Consulta un medicwinking!

| mentholinks a răspuns:

Am patit si eu, probabil de la mers mult sau eforturi multe, intr-o vreme cand lucram multe ore pe zi dupa un anumit timp avea dimineata tot felul de crampe la muschii de la gamba, de aceea am si renuntat la acea munca si cu timpul s-a rezolvat.

| Octavian199 a răspuns:

Si ce treaba are cu religia?

| anonima188888 explică (pentru Octavian199):

Am pus din greșeală. Erau una lângă alta categoriile

| Helper07 a răspuns:

Nu, si eu mi-l dau asa. De ce ai postat intrebarea la religie?

| anonima188888 explică:

Durere când stau