| JollyLulu a întrebat:

Buna!

Nu am mai prins slujba astazi si nu m-am mai spovedit.As putea sa ma spovedesc maine, de Craciun?
Multumesc happy

4 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Nu ii asculta pe astia,nu mai poti face nimic, esti cauza pierduta, vei sfarsi in flacarile iadului etern! Aa si nu in ultimul rand nu va mai veni nici mosul la tine.

| soimos a răspuns:

De spovedit poti sa te spovedesti oricand!
Dar e preferabil sa o faci unui pom, pentru ca Dumnezeu te aud, si nu unui popa care iti completeaza dosarul la securitate cu fiecare spovada facuta, ca doar nu cumva ai impresia ca Statul roman le da salar pe degeaba!
Sau ca turnatul la dosar nu este treaba obligatorie a tuturor popilor!
Atunci cand te spovedesti unui pom mergi la sigur, pentru ca pomul nu te poate turna si Dumnezeu te aude, in plus de asta pomii nu au program de lucru, asa ca te poti spovedi oricand!

| costis a răspuns:

Mai bine mai tarziu decat deloc!

| VladimirPutin a răspuns:

Te spovedești ca să ce? laughing