| Suciu_Diana_1992 a întrebat:

Bună! Se fac 4 săptămâni de când a murit bunicul și țin doliu, întrebarea mea este dacă am voie sa ma tund și sa ma vopsesc, deoarece nu am găsit nimic pe google întreb aici.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai voie. Îți dau eu voie. Bunicul acolo unde este o să fie fericit când te vede că arâți bine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iti inteleg preocuparea fata de aceste lucruri, si DA... de ce nu ai avea voie sa faci asta?
Te tunzi, te simti si arati bine, sunt sigur ca bunicului tau i-ar placea sa stie ca tu esti bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cât ai tinut la bunicul tău.
Unii, din respect tin doliul vreo sase luni sau chiar un an.
Sa te tunzi e ok.
Oare vrei să te vopsesti roz?

| zalecvdet a răspuns:

Ai voie!