| TaraIdk a întrebat:

Buna.
Tatal meu s-a sinucis acum aproape 9 ani si acum cateva minute am simtit un fior, o adiere in zona picioarelor. Nu e absolut niciun geam deschis, vreo usa sau orice altceva. Credeti ca au vreo legatura?

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Poate intra frigul pe sub usa. A administra sufleteste in schimb sinuciderea unui parinte nu e deloc un lucru usor.

| minrest a răspuns:

Intrebi cumva daca tatal tau (Dumnezeu sa-l ierte) s-a transformat in ceva care produce deplasarea aerului? Raspunsul meu este ca nu, este exclus. Iti doresc curaj, rezistenta, si sa nu te lasi tentat de depresie si tentatia sinuciderii.

| J0B0MAT a răspuns:

Da normal. Eu simt mereu fioruri și nu am geamuri sau ceva deschis. În schimb am la fantome care mă bântuie de ani buni. Te obișnuiești.

| Mayhem666 a răspuns:

Absolut deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halucinație senzorială.

| slayer09 a răspuns:

Daca aveai calculatorul sub birou e posibil sa fie de la ventilator, sau ceva care face aer..ventilatorul de la laptop daca e pus langa perete ar fi putut sa se duca un vantuletz mic in jos. In orice caz nu e tatal tau.

| TheStrategist a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat