| rebeca21 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru. Imi trebuie o sceneta despre inaltarea Domnului Isus, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| alina_8632 a răspuns:

Buna,Rebeca daca ai nevoie de o sceneta pentru a putea fi jucata eu zic ca poti alege cina cea de taina, sau venirea lui Iisus in casa lui zaheu(acel om mic si bogat care era catarat intr-un copac) ori inmultirea painilor si a pestelui, secventa aceea unde il boteaza pe Iisus, insanatosirea bolnavului acela care avea un spirit rau in el si ar fi mult mai multe. Daca mai ai nevoie de sfaturi sunt aici:* Succes

| rebeca21 explică (pentru alina_8632):

Mersi mult :*

| alina_8632 a răspuns (pentru rebeca21):

Pentru nmic ori cand:* Bafta

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat