| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU. Am o rugăminte la voi... Ținând cont de faptul că organizez seara de film, dar fac parte și din ASCOR, am nevoie de cat mai multe titluri de filme ortodoxe, gen ostrov, the priest, chudo, amiralul. Problema este că nu prea mai cunosc altele, așa că apelez la voi. Am nevoie de cât mai multe titluri cu filme ortodoxe, care să aibă și subtitrare, și, eventual, locuri de unde pot fi downloadate. Vă rog tare mult, dau și fundă pentru ajutor! Îmi cer scuze dacă nu am postat la categoria corespunzătoare

Răspuns Câştigător
| bunica18 a răspuns:

Idiotul un film rusesc superb...

Idiotul, V. Bortko, 2003
http://www.youtube.com/......dRusMovies

4 răspunsuri:
| Sellysupergirl a răspuns:

Poti acest film"Monte carlo,, religia este ortodoxa eu sunt din "Republica Moldova si crede-ma la toti li_au placut! big grin

| RockaruL a răspuns:

Cele mai frumoase filme ortodoxe le gasesti pe Redtube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le poti vedea numai online

http://filmeortodoxe.blogspot.com/

Răspuns utilizator avertizat