| Uzzy1993 a întrebat:

Am pe cineva în familie care vrea să devină preot. El are diabet, şi se intreabă daca cumva din cauza bolii nu poate fi hirotonisit.

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu cred ca ar fi vreo problema. Poate iti va spune cineva care stie sigur 100%.
big grin

| MMihai a răspuns:

În loc să urmeze Medicina, care este o facultate grea, putoarea vrea să se facă popă!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu are treaba cu boala

| tasmania a răspuns (pentru MMihai):

Si care ar fi problema? Si de unde stii ca e asa cum il numesti? Matale se presupune ca esti mai breaz? Cate facultati ai terminat si care? Si cu ce medii? Nu ca ne-ar interesa, dar - asa - de amorul artei. Si lasa, domnule, copiii in pace - sa aleaga ei ce vor in viata! Ce te bagi in laptele altora cu atata rautate?