| Aflorin a întrebat:

am si eu o intrebare:Cand am fost la imormantare la bunicul meu,la biserica capacul sicriu rezemat de masa pe care era pus sicriul a cazut? Ce inseamna? Va rog din suflet, fara mistouri.

Răspuns Câştigător
| rapidistuul a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic.Este o pura intamplare!

10 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

O astfel de intrebare este o jignire a intelectului uman.
!
Cu greu ma abtin de la ""mistouri"".

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Fara mistouri capacul nu era rezemat bine de masa! Doar nu crezi ca vreo fantoma ar fi rasturnat capacul?

| WhatheWow a răspuns:

?!

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu inseamna nimic.Si sunt crestin, cred in Dumnezeu dar crede-ma nu inseamna nimic.E pura intamplare.

| William a răspuns:

Inseamna ca nu era rezemat bine.

| Zenit313 a răspuns:

Este strigoi, o sa te bantuie, o sa te omoare!

Trebuie sa il dezgropi, sa ii dai foc la inima, cenusa sa o amesteci cu apa si sa o bei!

| trolololo a răspuns (pentru Zenit313):

Unii din păcate chiar au făcut asta.

| Zenit313 a răspuns (pentru trolololo):

Si multe altele! laughing

| SolitarHacker a răspuns:

Nimic asa a fost sa fie si in circumstanta aia si daca era un pahar cu apa cadea laughing)

| danay72 a răspuns:

Imi pare rau de bunicul tau,dar legat de caderea capacului, nu inseamna nimic, sunt multe superstitii, dar fara temei biblic, deci nu ai de ce sa te ingrijorezi.