| DiaaaaBlondii a întrebat:

kiss am si eu o intrebare.

Stiti cumva programul slujbelor din 7 respectiv 8 septembrie la manastirea Nicula din Cluj, Gherla? si daca o sa fie si noaptea slujbe, cum au fost si de Sfanta Marie mare(adormirea Maicii Domnului)? va roog ajutati-ma.puppy dog eyes Dau Fundita.

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Programul e de la 08.00- 1200 sf liturghie precedata de miezonoptica si dupa amiaza vecernia; nu mai e ca de adormirea maicii domnului - atunci era hramul

| DiaaaaBlondii explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai normal ca nu mai e ca de Adormirea Maicii Domnului. eu tocmai asta intrebam caa vor fii si slujbele alea in noaptea de 7 spre 8, nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hail satan.
http://www.youtube.com/watch?v=SR5LjSW_jXw