| InuIo a întrebat:

Cine era Astaroth? Chiar ar fi existat/exista sau e doar un personaj din Ao No Exorcist?

4 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Astaroh e primul demon cu care s-a intalnit Rin. El poseda corpuri omenesti pentru a putea lupta.
NU cred ca exista in relitate, decat poate in antichitate.

| InuIo explică (pentru Arikirinmotoka):

Multumesc pentru raspuns dar am aflat deja. Astaroth este un print incoronat al iadului. Si am vazut si eu Ao no Exorcisthappy..banuiesc ca kazue kato s-a inspirat din realitate. (aproape tot ce a scris el ste real)

| Arikirinmotoka a răspuns (pentru InuIo):

Cu placere!

| LordNike a răspuns:

Cred ca un fel de DEMON