| anonim_4396 a întrebat:

De cand am vazut reclama aia de la Ciudatenii plina cu semne de iluminati pe care au dat-o toata ziua ieri la televizor mi s-a intamplat un lucru foarte ciudat. Azi dimineata m am trezit pe La 5. Am stat putin treaza dupa care am inchis ochii. Atunci am vazut sute de ochi care ma priveau si care s-au transformat in luminite. Am deschis ochii dar nu era nimic in camera mea.I-am inchis din nou si toata noaptea nu am putut sa dorm, deoarece imi tot aparea imaginea unui ochi dare disparea si aparea, se dadea peste cap, era din ce in ce mai incruntat dupa care a luat-o de la capat. Am incercat sa imi imaginez ceva frumos dar nu a mers insa la un moment dat a disparut si apoi am adormit. Nu am putut sa dorm prea mult pentru ca m-am trezit din nou si aceeasi poveste (s-au mai mult m-am trezit din frica). Imi aduc aminte ca mi s-a mai intamplat acum 3 ani tot dupa o reclama asemanatoare de la acest serial care mi se pare foarte satanic
. Vreau sa stiu daca are vreo legatura si ce pot sa fac sa nu mi se mai intample asa ceva? Imi este foarte frica!
Funda!

Răspuns Câştigător
| 6684464 a răspuns:

Au complotat cei de la Disney impotriva ta, special impotriva ta laughing

5 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

E un desen pentru copii...

| TrăieşteClipa a răspuns:

Satana si diavolii sunt inventiile unei biserici corupte si mincinoase.

| ExprimareLibera a răspuns:

Este mana lui Satan. Trebuie sfințită casa si sa mergi la biserică de 3 ori pe săptămână, ca să nu îți mănânce sufletul.

| Vladutz1986 a răspuns:

Poti sa incetezi sa mai crezi in prostii si sa te maturizezi!

| Liesel a răspuns:

laughing Sunt doar in copil