| Mihai400004 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste intamplari paranormale reale avute de voi?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mi-aduc aminte că pisica mea s-a teleportat din spatele meu în fața mea... dar... oh, se numește "locomoție", este extrem de paranormală rolling on the floor
Trezește-te mane!

| Steregoi a răspuns:

Nu pot sa ma inalt de la sol prin antigravitatie. "Normal" era daca nu existau legi fizice si ar fi fost haos. Un haos mai mic tot haos ar fi. Gravitatia e o lege fizica. "Normal" in sensul necredintei si iratiunii. Existenta legilor fizice arata ca nu exista haos sau dezordine. Tot ce se vede e "paranormal" sau o minune de la Dumnezeu.

| Octavian199 a răspuns:

Steregoi, de ce nu poti? Cu azutorul zeului tau, sau nu poate nici el?

| 6684464 a răspuns:

Pe scurt, am vazut cum un batran ii spune unui adolescent ca iadul este dupa colt, s-a dus dupa colt si l-a calcat o masina(a murit).