|

Buna TPU, s-a intamplat ceva azi.

Eu si bff vorbeam prin mesaje vocale si dintr-o data s-a auzit cum respira cineva (nu era ea pentru ca ea vorbea) credeti ca e vorba de un spirit? Adica respira destul de incet.

Dau funda

14 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Probleme tehnice, acum nu te gandi ca orice voce, scartait, sau mai stiu eu ce minunatii sunt fantome strigoi si etc. Pentru ca Dumnezeu nu va permite ca dracii sa le faca ceva oamenilor fara voia sa, sau fara voia omului. Cand e voia Sa...e facut cu un anumit scop: de mantuire.

13 răspunsuri:
| a răspuns:

Păi omul când vorbește nu mai respiră? Atunci femeile nu respiră niciodată.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru anonimg):

Ma refer ca gen nu era respiratia ei pentru ca se auzea diferit, nu stiu cum sa explic ca sa înțelegi. Ea vorbea in momentul ala si se auzea ca si cum ar respira altcineva de parca s ar sufoca.nu putea fi ea

| a răspuns:

Nu, era un sereist care asculta mesajele și i-ai auzit respirația.

| a răspuns (pentru sadrian46):

Am intampinat si eu probleme cu telefonul, la un numar fix cand sunam de pe el, sau sunam numarul respectiv auzeam ceva zgomot de fundal. Si culmea cand apelez de pe mobil numarul ala de fix, de multe ori imi apare pe Mobil ca numarul respectiv a raspuns-a inceput conversatia, dar de fapt telefonul fix inca suna.

| explică (pentru sadrian46):

Okay mor

| a răspuns (pentru kanekiken2004):

Nu muri acum, mai abține-te vreo 5 decenii.

| a răspuns:

Spiritele nu sunt în lumea asta, decât îngerii și demonii. Demonul a fost cauza.

| explică (pentru Celcestietot):

Asta e nasol

| a răspuns (pentru kanekiken2004):

Da, este nasol.

| a răspuns:

Poate era respirația ta laughing oricum, cel mai probabil probleme tehnice sau ceva, poate era ea

| explică (pentru TudorAlexWELA):

Erau mesaje vocale respiratia mea nu avea cum să se audă.ea vorbea in momentul acela si putea fi respiratia ei s ar fi auzit altfel

| a răspuns:

Cred ca ti s-a parut dar ceva tot te-a facut sa pui aceasta intrebare dar cred ca comstiinta ta a fost aceea.

| explică (pentru CuriosulusoiruC2):

PAI mna era destul de straniu mai ales ca si ea a ascultat mesajul vocal dupa si sa cam speriat