| kanekiken2004 a întrebat:

s-a intamplat ceva azi.
Eu si bff vorbeam prin mesaje vocale si dintr-o data s-a auzit cum respira cineva (nu era ea pentru ca ea vorbea) credeti ca e vorba de un spirit? Adica respira destul de incet.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Probleme tehnice, acum nu te gandi ca orice voce, scartait, sau mai stiu eu ce minunatii sunt fantome strigoi si etc. Pentru ca Dumnezeu nu va permite ca dracii sa le faca ceva oamenilor fara voia sa, sau fara voia omului. Cand e voia Sa...e facut cu un anumit scop: de mantuire.

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, era un sereist care asculta mesajele și i-ai auzit respirația.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Am intampinat si eu probleme cu telefonul, la un numar fix cand sunam de pe el, sau sunam numarul respectiv auzeam ceva zgomot de fundal. Si culmea cand apelez de pe mobil numarul ala de fix, de multe ori imi apare pe Mobil ca numarul respectiv a raspuns-a inceput conversatia, dar de fapt telefonul fix inca suna.

| kanekiken2004 explică (pentru sadrian46):

Okay mor

| sadrian46 a răspuns (pentru kanekiken2004):

Nu muri acum, mai abține-te vreo 5 decenii.

| anonimg a răspuns:

Păi omul când vorbește nu mai respiră? Atunci femeile nu respiră niciodată.

| kanekiken2004 explică (pentru anonimg):

Ma refer ca gen nu era respiratia ei pentru ca se auzea diferit, nu stiu cum sa explic ca sa înțelegi. Ea vorbea in momentul ala si se auzea ca si cum ar respira altcineva de parca s ar sufoca.nu putea fi ea

| Celcestietot a răspuns:

Spiritele nu sunt în lumea asta, decât îngerii și demonii. Demonul a fost cauza.

| kanekiken2004 explică (pentru Celcestietot):

Asta e nasol

| Celcestietot a răspuns (pentru kanekiken2004):

Da, este nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate era respirația ta laughing oricum, cel mai probabil probleme tehnice sau ceva, poate era ea

| kanekiken2004 explică (pentru anonim_4396):

Erau mesaje vocale respiratia mea nu avea cum să se audă.ea vorbea in momentul acela si putea fi respiratia ei s ar fi auzit altfel

| Helper07 a răspuns:

Cred ca ti s-a parut dar ceva tot te-a facut sa pui aceasta intrebare dar cred ca comstiinta ta a fost aceea.

| kanekiken2004 explică (pentru Helper07):

PAI mna era destul de straniu mai ales ca si ea a ascultat mesajul vocal dupa si sa cam speriat

| Helper07 a răspuns (pentru kanekiken2004):

Cand stau noaptea in pat cu becul stins trebuind sa adorm mai aud su eu in linistea din incapere un respirat incet, mi-am tinut respiratia ca sa fiu sigur si nici acum nu stiu de unde vine sau ce il produce doar ca nu il prea bag in seama, la urma urmei parca se aude doar atunci cand vreau si eu sa il aud deci probabil e doar in capul meu sau sunt chiar eu, habar n-am. Prima data cand l-am auzit sau cand am fost atent la acest sunet am fost speriat dar la urma... cred ca nu l-am mai bagat in seama.