| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, se pot purta 2 cruciulite la gat? Ca imi plac ambele una o am de la o ruda si una de la munte.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se pot purta.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, poți și 3, sau chiar mai multe. Doar că le pui sub haine, ca să nu se vadă toate de o dată.

| Celcestietot a răspuns:

Sigur, daca tie iti plac ambele happy.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu! Dovedeste lipsa de smerenie. Este epatare.

| CostinAlamariu a răspuns:

Sigur ca poti daca vrei. Important e sa ai una macar. Daca tie iti plac 2 si nu te incomodeaza prea tare atunci nu e nicio problema.

| Panamax a răspuns:

Trebuie numar impar intre 3 si 33.

| iurii75 a răspuns:

Pentru inceput ai putea face niște cercetări că să afli care este originea crucii și dacă aprobă Dumnezeu folosirea obiectelor în închinare.

| NotNamed a răspuns:

Nu vad de ce n.ar trebui, pana la urma gusturile nu se discuta. Iti place, fa-o frate.