| Monyyyyy a întrebat:

stiu ca e ciudat ce va intreb, dar eu am fost adoptata cu inca un frate de al meu mai mare cu 2 ani, dar eu dupa cate am auzit am avut o sora sau frate geaman si intr-o perioada tot visam cu o fata ca se incalzea langa o soba sau era trista, avand in vedere ca nu a fost botezata unde a ajuns? Credeti ca m-ar uri? Eu am avut experiete cu Dumnezeu deci nu radeti dau funda.Credeti ca ma vegheaza gen sau ma cam uraste ca eu traiesc si pe ea/el au omorat-o?

3 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

A murit? Nu inteleg din context.

| Turbo223 a răspuns:

Eu din cate am citit in biblie omul mort se intoarce-n tarana si nu mai e constient de nimic, dar daca ar fi sa o luam cu ideea raiului si a iadului, nu cred ca ruda ta ti-ar dori tie moartea.