| Karmesytta a întrebat:

Buna TPU va rog sa nu radeti.Eram in bucatarie si ma gandeam la ceva si mi-am facut cruce, cand deodata am auzit ca se aprinde tv`ul dar am crezut ca mii se pare si incepe muzicaa.Pfoaii m-am speriat ingrozitorstraight faceva rog nu radetistraight face ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| alexandra2859 a răspuns:

Nu iti face griji nu a fost nimic important poate au fost spirite dar exista spirite bune si rele.se intampla lucruri de astea in case.in vechia mea casa se intamplau foarte des dar nu te speria dupa cum am scris sunt spirite.dar totusi trebuie sa ai grija pentru ca exista si spirite rele.

9 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Du-te la un Psiholog... sau la un Popa!

| Em40 a răspuns:

Buna! ar trebuie sa chemati un preot sa sfinteasca casa,, nu e bine ca sa se intimple asa ceva, e prea straniu si strasnic, cred ca ai fantome dar ai invedere ca sunt fantome bune si rele si poate sa se intimple multe lucruri urite..ai grija

| Thunderstruck a răspuns:

Cred ca religia distruge oamenii.

| Raynn a răspuns:

Recomandare muzicala de la Dumnezeu probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost programat sa se deschida atunci la un anumit post.sau altcineva cu o alta telecomanda, prin geamul de la usa.asa am patit io.imi schimba cineva postul prin usa, se potriveau telecomandele.

| Mona2012 a răspuns:

Si eu am patit mai multe faze de genu, casa mea nu a fos sfintita.Mai demult am patit si eu cu televizorul sa porneasca singur, chiar ieri eram in bucatarie si in camera aveam o oglinda de pus pe masa si sa miscat singura.

Răspuns utilizator avertizat
| Paul33 a răspuns:

Nu stiu. Mi s-a intamplat si mie sa mi se aprinda tv, dar asta e o defectiune cred. ori se-o fi atins cineva de telecomanda ca sa faca vreo gluma.

| Iulian03 a răspuns:

A fost doar imaginatia ta.