| andreidu a întrebat:

Unde credeti ca veti ajunge la sfarsitul vietii:in Narnia sau in Mordor?

17 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu voi fi o sirena, pe fundul oceanelor.

| RAY a răspuns:

Depinde de unde isi faci rezervare si de cati banii ai, vezi criza petrolului e bine sa te grabesti cat mai este

| dragos9234 a răspuns:

In Nirvana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...Dar de ce te intereseaza? Ca fapt divers, sau vrei sa stii unde vei "ateriza"?

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Postarea face o aluzie la o alta intrebare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru M25M):

La care, ca sa ma lamuresc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru M25M):

Dar nu vad efectiv legatura.Cel care a pus intrebarea (andreidu)nici macar nu a intervent cu ceva la ce te referi tu.Singura explicatie, logica, este ca tu sa fii si "andreidu".

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna...Unde credeti ca veti ajunge la sfarsitul vietii:in Rai sau in Iad?
Si
Buna... Unde credeti ca veti ajunge la sfarsitul vietii:in Narnia sau in Mordor?

Vezi legatura?
Este o referire directa la o alta fraza.
Si nu, nu sunt andreidu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru M25M):

Eu nu m-am referit la similiudinea,zic eu putin fortata,dinre Narnia si Rai,respectiv Mordor si Iad, cand am spus ca nu vad legatura, ci la prima ta postare, cand ai spus:"Postarea face o aluzie la o alta intrebare", crezand ca te referi la aceiasi persoana.Scuze!

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic.

| Solsagan a răspuns:

Narnia e un tărâm căcăcios.
Mordor, desigur.

| andreiush25 a răspuns:

In lumea lui Mario...blestemat pentru eternitate sa gasesc printese, sa strivesc pasari, si sa distrug dragoni devil

| 1dintrevoi a răspuns:

Oriunde, numai in Ferentari (Bucuresti) nu!

Răspuns utilizator avertizat
| 1Bogdan7 a răspuns:

Poftim?

| SatanaExistă a răspuns:

In pamant, cu siguranta acolo ajung toti asta e ceva sigur.