| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce dorințe pe care le-ați considerat imposibile v-a împlinit Dumnezeu?

14 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Sa traiesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna.
Daca am nevoie de ceva muncesc
Daca nu tine de mine e dupa sansa fiecaruia.
Rugaciunile la zei inventati... not working

| Octavian199 a răspuns (pentru suntserios):

Uite.Acum imi pun o dorinta sa vad daca functioneaza.'Vreau sa castig la lotto, dar fara sa cumpar pilet'.Sa nu imi zica ca nu poate zeul evreu sau alt zeu sa faca asta, ca atunci nu mai e zeu.

| SG1995 a răspuns:

Când eram mic mi-am dorit să vorbesc cu animalele, azi am aflat că am schizofrenie. laughing rolling on the floor

| mentholinks a răspuns:

Niciuna.

| oprescudorin11 a răspuns:

Toate pe care le-am cerut! Sa fac un dictionar?

| Steregoi a răspuns:

Dumnezeu nu face minuni acum in sistemul lui Satan.

| Panamax a răspuns:

De regula mi se indeplinesc toate dorintele oricat de imposibile ar parea.
Dar nu are nicio legatura cu zeul biblic.De asta sunt sigur.

| Octavian199 a răspuns:

Sa fac treaba mare in sus, dar nu mi s-a implinit.

| melodrama a răspuns:

Sa dau noroc cu Onoriu Bostina si sa am sansa sa-l cunosc si sa colaborez cu el, asta mi-am dorit.

| Mihai4455 a răspuns:

Sa fiu mântuit.

| mentholinks a răspuns (pentru Mihai4455):

Sa inteleg ca esti deja in imparatia cerurilor?

| Panamax a răspuns (pentru Mihai4455):

Te crezi mantuit?
rolling on the floor