| mrbison a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta demult. Credeti ca sfarsitul lumi ar putea sa fie in capul unui persoane prin halucinati si visuri?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Este în capul oamenilor doar.Mai ales aşa cum e descris în cărţi ca biblia sau filme SF.E drept, SF-urile sunt ficţiune, da biblia e invenţie.
Nu te mai gândi la prostii de-astea că-ţi strici viaţa aiurea şi e păcat de ea.
Slava din biblie se referă la a slăvi(pe cineva) adică a prea-mări pe cineva, şi nu se referă la farfurii zburătoare cât luna şi alte prostii de-astea.Deci ceea ce vedem pe la tembelizoare internet şi alte surse e doar SF patologic(zic eu)

| SG1995 a răspuns:

Da, adica ti-ai imaginat tot, e doar in capul tau.

| sara29 a răspuns:

Nu exista extraterestrii