| SkyMari a întrebat:

Vă rog, dacă ştiți, să-mi dați un site unde aş putea vorbi cu o maică, sau un părinte!

Răspuns Câştigător
| CinevaAnonimă a răspuns:

Iti va fi greu sa gasesti. In general, nu e bine sa ai atata incredere in net. Poti incerca pe Forum Crestin Ortodox sau pe Doxologia.ro, dar tot mai bine e sa ai duhovnicul tau caruia sa ii spui tot ce tot ce te framanta.

6 răspunsuri:
| VelaJohnny a răspuns:

Da, cauta adresa „site-ului" pe google maps. Maicutele au si Facebook mai nou, pe langa site-urile oficiale ale manastirilor unde fac live stream enoriasilor. Am auzit ca unii preoti fac slujbe online.

| SkyMari explică (pentru VelaJohnny):

Nu mă refeream la acestea în bătaie de joc, mă refeream la site-uri unde se dau sfaturi duhovniceşti! Fără bătaie de joc!:-(

| VelaJohnny a răspuns (pentru SkyMari):

Scuze, nu a fost prea condimentata gluma sa inteleg.

| Făgăraş a răspuns:

Cauta Maica Siluana de la Iasi! Centrul de consiliere Sfintii Arhangheli Mihail si Gavriil

| SkyMari explică (pentru Făgăraş):

Mulțumesc mult!

| TabletaSB a răspuns:

Pe Facebook, cauta adresa pr respectiv