| Madalina2007 a întrebat:

vreau sa mentionez ca tot ce voi spune e 100% adevarat si am trait pe pielea mea lucrurile acestea.Acum vreo 2 ani am trait niste intamplari paranormale,nu le mai povestesc insa au fost infricosatoare,dupa perioada aia am avut doar cosmaruri dar unul a fost mai special,era un om in curtea in care locuiesc si avea un zambet larg si ciudat,era foarte dubios,seamana cu omul acela care apare in multe vise, ce inseamna omul acela?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acel om însemna frica.

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Un consult psihiatric ti-ar fi binevenit. Sau macar un psiholog sa te vada.

| Madalina2007 explică (pentru Holiday):

De ce crezi asta?

| Atti12 a răspuns (pentru Holiday):

De ce toata lumea este asa sceptica? Daca tu nu ai intalnit experiente de genul, nu poti sa tii dai cu parerea despre experienta altui om. Experimenteaza si tu, si vezi daca ti ar trebui un psihiatru, sau daca chiar este adevarat. Multe in lumea asta exista, nici nu stim noi cate laughing.

| Irinel15123532 a răspuns:

Draga prietea, iti spun cu toata dragostea, mergi si viziteaza un psiholog, Dumnezeu in biblie recomanda mersul la medic, creierul este un organ, exact ca si celelalte organe ale noastre, la fel, si el se poate imbolnavi si are nevoie de tratament, poate unele substante din creier trebuie reglate.
Noi suntem copiii Lui Dumnezeu, si El ne protejeaza, cei care si-au pus increderea in Hristos, nu trebuie sa te temi de nimic, pacea Domnului Iisus sa fie cu tine. Citeste noul testament, Hristos te iubeste.