| anonim_4396 a întrebat:

Cainii sunt animale blestemate fara liber arbitru si constiinta.Un caine poate fi controlat cu usurinta de o forta demonica, deoarece are simturile dezvoltate" in ghilimele.Desigur aceste simturi nu sunt bune si nu aduc prea multe beneficii.Cat credeti ca va mai dura pana ce oamenii vor deveni niste caini?

12 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

rolling on the floor Auzi "domle" ciinii nu au liber arbitru, pai stai asa am la mine la bloc o trupa de ciini bine organizati si nu te sfatuiesc sa dai peste ei, sa vezi ce liber arbitru au cind o sa intrii in falcile lor, chestia cu blestematul sortii nu ii priveste pe ei, ala care o sa o faca esti tu cu pantalonii rupti dupa ce vei face o droaie de injectii si o sa mergi " santaliu " o perioada de timp Vei avea scris pe piele de coltii lor, liberul arbitru pe care tu il negi dar ei il au in singe

| Dumnezău a răspuns:

Da,ma,hai sa omoram toti cainii, jigodii nenorocite posedate si indracite!

| OOOLEOOO a răspuns:

Suntem deja niste caini.

''Lupta pentru cea ce esti'' Bob Marley nu te supune daca nu-ti convine.

| Thunderstruck a răspuns:

Da si mie ce fumezi...

| Kaℓi a răspuns:

Stiam eu de ce prefer pisicile!

| WhatheWow a răspuns:

Esti expert si in psihologia canina acum; noroc cu criza asta caci altfel nu ti-ai fi descoperit aceasta latura.
Pe cind iti deschizi primul cabinet, ca am un ciine maniaco-depresiv si are nevoie urgenta de consiliere?

| dracu14 a răspuns:

Te-a muscat un caine de 00 si acum ne spui noua cu voce de soprana cum cainii sunt posedati? si ai grija ce zici am un ciobanesc in casa daca-l calci pe nervi te musca si el de 00

| Okami23 a răspuns:

Ce ai tras pe nas?

| Denis777 a răspuns:

Oameni sunt animale avem instincte care se activeaza in diferite situati ex de supravietuire animalele sunt pure noi sunte javretongue

Răspuns utilizator avertizat