| anonim_4396 a întrebat:

Când ar putea să vină Apocalipsa biblica (sfârșitul lumii biblic)cel mai posibil si probabil?
Tot auzim că e aproape de 2000 de ani.

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu va exista nici o apocalipsa biblica.

| Mayhem666 a răspuns:

Despre ce tot vorbesti? Nu imi amintesc sa fi spus nimic de stiinta sau de atei in raspunsul meu.
Pur si simplu am spus, si citez "Nu va exista nici o apocalipsa biblica".
Nu stiu cum sau de ce ai venit cu argumente la ceva ce nu am spus, si nu inteleg ce ai vrut sa dovedesti prin asta.

| halogen001 a răspuns:

Cea biblica e poveste, deci nu va veni niciodata.

| chuckmanson a răspuns:

Cel mai posibil și cel mai probabil: niciodată

| vasile2222 a răspuns:

Apocalipsa biblica o vad mai mult ca un sfarsit al bisericii/religiei. Asta e posibil sa vina destul de repede.

Traieste in prezent. Bucura-te de viata!

| Akdjncjs a răspuns:

Cât mai curând va veni

| raulws898989 a răspuns:

Apocalipsa nu e voodoo sa si ia leak