| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Cand caprele si tapii zburda de fericire,asa faceti si voi,crestinii,cand moartea vine dupa voi?
Un preafericit crestin doreste sa-mi exorcizeze animalele,ca numai la moarte se gandesc,si-au pierdut increderea in Mult-Prea-Bunul Dumnezeu,si trebuie sa le descante cineva,cu experienta?

Uitati aici,melodia preferata a jivinelor mele, in caz ca nu rezolvati altfel :
http://www.youtube.com/watch?v=RdozW7kacNw

Crestini dragi,fiti buni,si aduceti-mi va rog animalele, pe calea cea buna.

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Haaaaaaaaaaaaa nebunie curataaaaaaaaaaaaa

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Canta-le. http://www.youtube.com/watch?v=A5GRobu45M0
Apoi, exorcizarea.

| BeyondTheDarkSun explică:

Marioaro,ce te-aduce pe la noi.Lol, ai venit si cu copilul dupa tine, n-am ce sa-i dau sa manance.
Ala-i Dumnezeu, sau tu ce credeai ca e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-le niste fan, daca ai capre, sa vezi ce se potolesc. La gaini niste graunte de grau. La vaca un balot de trifoi, la fel si la cal. La porci, porumb. La pisica Whiskas, si la caine Pedigree. Si gata, exorcizarea.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru anonim_4396):

Sunt mai pretentioase, vor muzica buna, ce le dai?

| 3xfemeie a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Traim in romanita, deci poti sa le dai manele. laughing Ups! Am gresit, ateii nu asculta manele, dar cand o fac, folosesc castile. rolling on the floor

| BeyondTheDarkSun explică (pentru 3xfemeie):

Asculta rock si metal, dar si rap, si clasica, dar behaie daca le dai melodii overrated.Manele? Piei, Satano!

| 3xfemeie a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Asta asculti tu. Este o mare diferenta si cale lunga pana a ajunge sa spunem toti prefera aceeasi muzica. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Vezi daca le place asta:
http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg

| BeyondTheDarkSun explică (pentru anonim_4396):

Le-a placut! S-au mai calmat, dar porcii tot ma-njura, cica vor prospatura...

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Uite ceva mai nou:
http://www.youtube.com/watch?v=T0M6mOk6oR4

| BeyondTheDarkSun explică (pentru 3xfemeie):

Lol, laughing

| 3xfemeie a răspuns:

Te-ai cam ramolit, nici glumele nu-ti ies. Nu tu sare, nu tu piper. Or esti la regim?

| BeyondTheDarkSun explică (pentru 3xfemeie):

E prea condimentata categoria asta,m-am gandit sa mai adaug ceva dulce,dar vad ca prea te-ai indulcit.
Si nu glumesc neaparat, are un subinteles intrebarea, dar fie, las-o-n "gluma" ei.
A inceput sa ma cam scarbeasca cateogoria asta, si de aceea fac glume proaste pe aici.

| 3xfemeie a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

laughing Las-o-n "gluma" ei de categorie, care ii scarbeste pe toti ateii, dar s-au lipit de ea ca timbrul de scrisoare.

| Zenit313 a răspuns (pentru 3xfemeie):

Este cea mai amuzanta categorie!
Ce poate sa fie mai amuzant ca niste oameni care cred in Mos Craciun, Bau-Bau si incearca sa vorbeasca rational?! rolling on the floor)

| 3xfemeie a răspuns:

Vorbesc cu invicta in privat sau telepatic, cum vrei. laughing

| 3xfemeie a răspuns:

Bine macar ai evidentiat motivul pentru care ai ajuns in starea asta. laughing
Pe unii singuratatea ii distruge. big grin

| kiv1990 a răspuns:

Stii chiar gluma prosteasca

| Generalul a răspuns:

Radeti voi, dar in curand BOR o sa puna taxa si pe sfintirea animalelor, nu numai pe casa. Pai cum adica, credeti ca apa aia sfintita se produce gratuit? Si dumniezau are de platit impozite, nu?

| casablanca40 a răspuns:

Cel putin muzica e buna.

| invicta a răspuns:

Esti cam ignorant.
Iti meriti username-ul.

| invicta a răspuns:

"Sa nu te ei " rolling on the floor
Ateii inca mai au probleme cu gramatica.

| VladMaxim a răspuns:

Mai Nesimtitule tu iti bati joc de CREDINTA nu ti-e frica de DUMNEZEU si de PUTEREA SA nesimtitule iti bati joc de SF ICOANE pi extraterestri la ICOANA mai NESIMTITULE