| Neverrrrrr a întrebat:

Cand credeti ca v-a incepe Rangarök? si cum credeti ca va fi noul pamant dupa acesta?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din ce am vazut eu intr-un doc deja a fost dupa ce lupta s-a terminat au mai ramas doua persoane adam si eva, s-au ascuns intr-un copac, practic ei au incercat sa creeze o poveste prin care crestinismul sa fie ceva nou iar acel trecut sa fie doar trecut, doc se numeste zeii greciei antice thor

| SG1995 a răspuns:

Se crede că Ragnarok a avut loc odată cu moartea religie germanice, și a început o nouă eră, etc.

| Clorox a răspuns:

Eu nu inteleg o chestie, daca ai scris ''va fi'' de ce nu ai scris si ''va incepe''?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie. Nu exista "sfarsitul Zeilor".

| Neverrrrrr explică (pentru anonim_4396):

Sfarsitul zeilor nu exista pentru ca unii vor supravietuii:Vili, Vali, Vidar, Modi si Magni dupa cum zice profetia happy.

| Neverrrrrr explică:

Dumnezeu exista si noi suntem dovada vie! Sunt o persoana posedata de duhuri rele si fac rau celor din jur cand sunt posedat, insa acum imi pare rau.

| Neverrrrrr explică:

Oameni buni. Iertare cer de la voi. Sunt posedat de multi ai si duhurile rele ma indeamna sa scriu asemenea aberatii. Va rog sa nu mi mai raspundeti niciodata la mesaje cand sunt posedat. Sa va rugati pentru sufletul meu!

| oykoj98 a răspuns:

Nu va mai fi pământ. Si zice ca nici-un om nu va ști când va fi. Dar mai zică ca atunci când toți vor auzi de Dumnezeu ( adică si băștinașii aia de pe insule uitate de lume care nu vorbesc limbă cunoscute ci dialecte )

| Neverrrrrr explică (pentru oykoj98):

Dumnezeu nu exista in povestea asta.