| Daavidd a întrebat:

Cand un ateu moare, cine il ingroapa?

23 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Groparul, cine altcineva?

| Wøodenpints a răspuns (pentru FucktheSystem):

Pe tine te îngrop eu într-o cutie de chibrituri dacă nu vii la OSTbatting eyelashes

| FucktheSystem a răspuns (pentru Wøodenpints):

Îmi pare rău să te dezamăgesc, acum am 1, 68, îți trebuie două cutiibatting eyelashes

| Thunderstruck a răspuns (pentru FucktheSystem):

Si cati ani ai?smug

| Wøodenpints a răspuns (pentru FucktheSystem):

Oooo,ai crescut smug

| FucktheSystem a răspuns (pentru Thunderstruck):

16 pe acolo pe undeva.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Wøodenpints):

O, dar știu. Am crescut, am chelit și azi am devenit și roșcată, câte schimbări laughing.

| MauiNight a răspuns (pentru FucktheSystem):

16 ani?
Ah, sunt pedofila laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru FucktheSystem):

Atunci sar cu bocancii pe tine dacă nu vii thinking

| wales a răspuns:

De regulă groparul, doar dacă rudele nu au ceva împotrivă.

Scuză-mi umorul!

| Holocaust a răspuns:

Ştii vorba lui Dabija?

| Birjaru a răspuns:

Ateii adevarati nu mor niciodata!

| Daavidd explică (pentru Birjaru):

Adevarul trist este ca mor, ar fi bine ce spui tu dar...

| Deny1333 a răspuns:

Familia.
Preotul n-are cum să se opună, din câte ştiu eu, aşa că va asista şi el. Dacă nu, oricum o s-ajungă pe lângă Rai/Iad, deci la ce-l ajută două vorbe religioase şi cine ştie ce-i mai face preotul?

| ThePoet a răspuns:

Cum cine il ingorapa? Rudele sau prietenii. Una e sa te ingroape si una e sa ai slujba la inmormantare. Ce daca a fost ateu, ma? Tot in cimitir te ingroapa, stai linistit. Nu te stresa.

| Daavidd explică (pentru ThePoet):

Si daca rudele sau prieteni sunt crestini, ei cheama preotul si preotul refuza sa/l ingroapte? ce se intampla?

| ThePoet a răspuns (pentru Daavidd):

Nimic. Il ingroapa fara slujba si gata. Cu sau fara slujba nu tot mort esti?

| Daavidd explică (pentru ThePoet):

Totusi este trist ce spui sad

| ThePoet a răspuns (pentru Daavidd):

Pai cum sa fie trist? Ar fi vrut mortul sa aiba slujba? Nu cred. Tra sa-l lasi sa se odihneasca, nu? laughing

| Rapplex a răspuns (pentru Daavidd):

Pentru un mort, sentimentele nu exista.Corpul poate fi ingropat sau incinerat la crematoriu, depinde de ce vrei si ce le spui rudelorwinking. Pentru mine nu reprezinta nimic daca esti ingropat de un preot sau nu, ca pana la urma, unde si cand te mai mandresti sau te simti implinit ca te-a ingropat un jeg de om ce urmareste doar profitul (chiar si de pe urma unui hoit)?

| 4b a răspuns:

laughingdaca copacul nu va da rod, sigur cenusa ta e de vina

| SentimentalConsil a răspuns:

Mai,inainte de a fi ateu este om, cine se ocupa cu funerariile lor ramane de vazut, dar musai sa ne spuna unde se tine masa si dansul laughing

| MauiNight a răspuns:

Billy si Mandy.