| Vlach a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat lucru care vi s-a intamplat? nu vreau sa raspundeti cu,, nu mi s-au inatmplat chestii ciudate" sau ceva de genul asta daca nu vi s-au intamplat lucruri ciudate nu raspundeti

Răspuns Câştigător
| acio a răspuns:

Personal am trait o experenta unica puteam sa curentez prin maini dar m-am oprit cand un prieten bun o fost puternic afectat atunci o consideram o joaca.Era de fapt ENERGIEA corpului canalizata prin maini senzatiea de magnetism intre palme prin puterea mintii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru acio):

Prea mult X-men...

8 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Eram in autobuz si s-a urcat un om cu luminite de craciun la gat si a inceput sa cante.
PS:Ce treaba are cu religia?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cand am dat de cei mai multi ciudati de pe TPU care vorbesc in spatiul acesta virtual cum vorbesc cu parintii sau cu cei care se aduna si-si zic prieteni

| PedoBarbie a răspuns:

L-am văzut pe Iisus deşi nu cred în el şi nu sunt religioasă.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cand am luat 10 la filosofie.
I-am spus profesorului tot ce-mi venea in cap, aberatii, dupa ce m-a facut de tot rahatul in clasa, mi-a zis:"Bravo, 10!".
Ciudat...foarte ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat intr-o cabina de comanda, pentru indeplinirea unor sarcini de seviciu.cand sa ies, a sunat tilifonul. operatoarea a raspuns, eu m-am intors si am intins mana la telefon.mi l-a dat, am vorbit cu sotia mea, si am plecat. operatoarea m-a intrebat; stiai ca te va suna? nu.am simtit ca e ea.am ramas uimiti amandoi.eu si operatoarea.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Eram cu un prieten la o scara de bloc. Stateam noi si discutam cand apare un caine negru, mare, care vine spre noi, sare, apoi dispare.
Eu derutat, il intreb:
-Ai vazut ceva?
-Da, un caine...

A fost o vedenie de grup, ceva. Mi se pare interesant faptul ca noi nu eram asa de apropiati ca sa se puna problema unei legaturi.

| celmaibun1 a răspuns:

Ciudat a fost ca mi s a intamplat ceva ciudat. a fost foarte ciudat. dar cel mai ciudat e ca nu pot sa mi amintesc ciudatenia. nu i asa ca e ciudat?