| Narfundo a întrebat:

Care din urmatoarele caractere umane te inspaimanta mai tare?:Satanist,homosexual,criminal in serie,drogat,lesbby,criminala in serie de barbati,parapsiholog nebun, actrita porno cu sida. Puteti sa adugati chiar voi unu din caracterele care va inspaimanta mai tare de atat! Se da funda.
Cine crede ca Dumnezeu poate vindeca aceste persoane?

Răspuns Câştigător
| Bennyy a răspuns:

Pe mine ma inspaimanta toate.Ma mir cum au evoluat lucrurile in lumea asta.Mi-as fi dorit sa gasesc intrebari mai pozitive pe site acesta.
Totusi din toate care le-ai enumerat prima e cea mai rea ca le cuprinde pe toate, cred eu.Zic asta pentru ca in adolescenta mea ma prinsese si pe mine stilu asta care e acum ridicat in slavi si nu imi era prea bine.Incepusem sa gandesc gresit.Slava Domnului ca am trecut peste.Da! Cred ca Dumnezeu poate salva pe oricine.

28 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Te temi de mine?batting eyelashes

P.S: sa raspund si la intrebare, mi-e firca de doamna EmaS

| Wehrmacht a răspuns:

Ciminala in serie de barbati.

Satanist-nu am nimic cu ei de ce sa ma inspaimante?
homosexual-nu am nimic cu ei
drogat-nu imi pasa
lesbby-cat timp arata bine nu am nici o problema cand arata ca dracu' sa nu le vad ca se ling in public, in rest nici o problema.
parapsiholog nebun-Ce e asa inspaimantator?
-Criminal-depinde ce fel de criminal.Cat timp omoara cu un scop chiar daca altcuiva i se pare o prostie si ucide repede si fara durere nu am nimic cu el daca nu imi bate la usa.

| Inferno a răspuns:

Nu ma inspaimanta, ma dezgusta.

| Inferno a răspuns:

Adica satanistul poate sa fie si homosexual si lesbby?

| Inferno a răspuns:

Te sfatuiesc sa stergi raspunsul asta, daca nu vrei sa primesti sute de voturi eronat si nefolositor.

| Inferno a răspuns:

Nu stiue, dar eu aveam 48 de voturi eronate, am spus ceva de homosexualii si am primita sute de voturi eronat si nefolositor, atat de multe incat acum am 148 de voturi eronate. Gandeste-te si tu cate voturi eronate am primit.
Ti-as da linkul cu intrebarea respectiva da mi-e ca o vad astia si mai dau o serie de eronat si nefolositor.

| CobraLeon a răspuns:

Esti constient ca tu ai un gay la poza de profil? (Zachary Quinto)... daca tot ataci in mod indirect anumite persoane care nua u religia sau orientarea ta sexuala. Parerea mea: fiecare isi traieste viata cum vrea.

| Narfundo explică (pentru CobraLeon):

Cine tipu din avataru meu? Nici macar nu stiu cum il cheama da sa ii stiu si orientarile. Sunt curiosthinking tu de unde sti chestiile astea despre el? Nu cumva minti?!

| MentaI a răspuns (pentru Narfundo):

Oleeee oleeeee saaaa imi suuugeeeti ouaaleee!

| Narfundo explică (pentru MentaI):

Ma bucur ca il recunosti.Probabil vezi in mine ceva ce exista in tine de multa vreme.Nu mai fi tu atat de sigur ca te cam inseli, domnule perfectiune.

| CobraLeon a răspuns (pentru Narfundo):

De ce as mintihappy Nu e greu sa dai un searh pe google: Zachary Quinto
Stiu deoarece l-am urmarit in Heroes si Star Trek

NOname
| NOname a răspuns:

Mă înspăimântă mai degrabă cei ca tine, oricefobi agresivi, care nu au nici o idee ce înseamnă "caracter", pun pe aceeași balanță criminalii cu cei de o altă orientare sexuală decât a lor, considerându-i bolnavi, și își permit să judece în necunoștință de cauză orice, oricând, oricum, cu o insistență bolnavă, cu toate că li s-a explicat de n-șpe mii de ori că este greșit.

| Inferno a răspuns (pentru NOname):

" li s-a explicat de n-șpe mii de ori "
Pai ori "n" ori "sapte mii"?
Cred ca ai vrut sa spui de n ori.

| DreamAutopsy a răspuns:

Gândirea ta mă înspăimântă.

| adisuper a răspuns:

Frică nu îmi este de nici unu dintre ei, probabil de criminali, cu actriţa nu am treabă laughingŞi satanişti de ce sunt puşi al un loc cu toţi nebuni? straight face

| Inferno a răspuns (pentru adisuper):

Priveste partea buna:
Satanistul e trecut primul. laughing

| Narfundo explică (pentru adisuper):

Nu stiu am trecut si eu asa. dar din ce zice kiss mai jos e posibil sa fie adevarat.

| adisuper a răspuns (pentru Narfundo):

E posibil să nu fie adevărat. După cum bien şti(sau nu)sunt mai multe tipuri de satanişti, cei de care zici tu că omoară ˇîn numele sataneiˇ sunt doar nişte copiii retardaţi şi teribilişti care nu au nici o legătură cu adevăratul satanism.Satanismu este mai mult un stil de viaţă decât o religie.Majoritatea creştinilor respectă acest stil de viaţă fără să îşi dea seama tongue.

| AtateaConditii a răspuns:

Criminal in serie si hmm parapsiholo nebun(pentru ca nu stiu ce ineamna), dar sigur e de rau.

| dragos9234 a răspuns:

Ai omis crestinul din lista ta.

| Narfundo explică:

Stai in banca ta sa nu iti sara astia in cap. ca din cate vad jumate de TPU sunt numai satanisti.
Pai daca ma gandesc mai bine, satanistii se cam drogheaza ei asa. Drogat fiind poate ucide un om.Ar putea sa inceapa sa ucida in numele sataneithinking criminal in serie hm, doamne cred ca intr-un fel sau altu chiar se potrivesc toate cu satanistii. Daca e satanist banuiesc ca au un bagaj de cunostinte destul de mare legat de spiritualitate{parapsiholog nebun}.

| Inferno a răspuns (pentru Narfundo):

Nu trebuia sa te iei de satanisti. Fa bine si sterge raspunsul ca or sa sara toti sa-ti dea eronat si nefolositor ca dobitocii.
Pe TPU daca critici homosexualii, lesbby, drogati si ce ai enumerat tu acolo esti persecutat, de ce? Nu stiu.

| MentaI a răspuns (pentru Narfundo):

Floriceleeee pe campiiiii! Hai sa le mancam copiiiii!

| Narfundo explică:

Eu am pus o simpla intrebare.Ce va suparat atat de tare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei fara Mental. Cei cu Mental.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Refuz sa cred ca exista o specie asa de dobitoaca ca tine.
Vomit pe intrebarea ta si pe tine.

| MentaI a răspuns:

Pe locuri!

| MentaI a răspuns:

Fiti gata!