| AvalohAlyn a întrebat:

Care-i cel mai bun film cu Iisus?

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Passion of Christ de Mel Gibson, chiar daca unii l-au criticat ca ar fi prea dur, insa daca vrei sa exprimi realitatea asa cum a fost, acolo trebuie sa ajungi. De aceea eu il consider o realizare de exceptie.

| SG1995 a răspuns:

The Rise of Christ mi-a placut mult il recomand, desi Passion of Christ de Mell Gibson inca e de vazut.

| Teffan a răspuns:

Toate inneaca creierul.

| cristi202 a răspuns (pentru Teffan):

Las' ca telenovelele si manelele, si toate kitchurile de la noi inneaca mult mai bine creierul.

| stereqoi a răspuns:

Ce pastile pentru depresie ai de luat?