| Narfundo a întrebat:

Care-i legatura ta cu diavolul?!

27 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De cand m-am intors la Dumnezeu i-am declarat razboi diavolului.

| Hombre a răspuns (pentru EmaS):

O menta, ai fost cu dracu' si la-i tradat, un tradator tot tradator ramane indiferent de scop si sunt folositi dar nu iubiti.

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Da, l-am tradat! Spre deosebire de tine care doresti sa ii ramai credincios pana la moarte, chiar si in vesnicie!

| MMihai a răspuns:

Nu cred că există diavol!

| RAY a răspuns (pentru MMihai):

Ba exista este in noi, noi il cream cand facem rau cuiva

| Narfundo explică (pentru MMihai):

Gresesti

| Inferno a răspuns (pentru MMihai):

Da ce-s, invizibil?

| Bogdanux a răspuns:

E furnizorul meu de sosete.

| Thunderstruck a răspuns:

Veri de gradul 2.

| RAY a răspuns:

Prin fix ca prin mobil e scump e tva scump mare in Romania

| Jardelin a răspuns:

Singura legatura pe care omul o are cu diavolul este pacatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost colegi de gradinita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ochii diavolului.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Ura

| unbaiatanonim a răspuns:

Pai, totul a inceput la o terasa. Varamiu, fiind prieten de cativa ani cu diavolul mi l-a prezentat. Am stat toti 3 la o bere, ne mai spunea el cum e prin iad. In rest, nu prea am avut ce discuta, doar imi zicea ca dumnezeu e un troll si ca isi cam bate joc de oameni. Am stat in jur de vreo 2 ore de vorba. Oricum, e un tip de treaba, a facut cinste.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru unbaiatanonim):

Mah,ce-mi place raspunsul tau rolling on the floor)

| Narfundo explică (pentru wtxwhdxifdjebdd):

=)

| GizazCraist a răspuns:

Sincer eu nu cred in el dar urmez regulile satanismului

| Schwarzz a răspuns:

E pretenu meu!

| elisarktis a răspuns:

Pai...am mai multe... poate mai multe legaturi cu el decat am cu Dumneazeu sad si cateodata stau si ma gandesc cand nu am ce face unde o sa ajung dupa ce mor si daca chiar exista un loc.Mama spune ca nu stie exact daca exista rai sau iad dar spune ca stie sigur ca sufletul nu moare, doar se transforma si eu sunt de aceeasi parere.

| AnonimDeOcazie a răspuns:

I-am vândut sufletul în schimbul răzbunării.

| Narfundo explică (pentru AnonimDeOcazie):

Pentru ce razbunare

| AnonimDeOcazie a răspuns (pentru Narfundo):

Pentru a-l pedepsi pe Dumnezeu exemplar.

| Powerrrrrr a răspuns:

Toata fiita mea e in legatura cu diavolul pentru ca jumatate din mine e demon.

| GreatScott a răspuns:

Suntem colegi de muncalaughing

| Nippon a răspuns:

Ma razboiesc cu el zilnic, si cu bulgarii astia de lut, care se cred adeptii lui, ca cica i-or lua si le-a da ceva.o recompensa dupa moarte, aha, fi-ti siguri laughing va si zic : ve-ti sta la gatar..in locul carnii, ve-ti suferi vesnic si ve-ti ajunge sa iubiti moartea, o ve-ti astepta, dar tot nu ve-ti muri, si tot asa...