| marryallex a întrebat:

Care sunt idolii lumii de azi si influenta lor asupra copiilor?

Răspuns Câştigător
| neaivan a răspuns:

Internetul si televizorul, nu mai fac miscare! La scoala fac copy/paste

11 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Cantarete, tenismene, Ronaldo, Messi, Brad Pitt, Bute...

Răspuns utilizator avertizat
| milan9 a răspuns:

Cei cărora le sacrifică cea mai prețioasă jertfă, timpul lor? Internetul, televizorul, trand-ul vestimentației și accesoriilor "la modă", libertinajul desacralizant și reificarea valorilor...

| Zenit313 a răspuns (pentru milan9):

Ce ironic, tu esti pe internet cand spui chestia asta...

| milan9 a răspuns (pentru milan9):

Mai sunt și excepții... happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Desenele animate

| Zenit313 a răspuns:

Satana...

| C0nstantin a răspuns (pentru Zenit313):

Intruchipata in personajele de la disney: Buggs Bunny, Daffy Duck, Elmer, Powerpuff girls si da sa nu ii uitam pe parintii lui cow and chicken care is taiati de la brau in sus laughing)

| Zenit313 a răspuns (pentru C0nstantin):

Tom & Jerry sunt principalii protagonisti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii,lucrurile materiale, vedetele.si a; te mijloace ce atrag mult.de pilda; naluciri ce-i indeparteaza de credinta si le ocupa TOT timpul. ternetul, jocurile, tefonolia mobila, cluburile.

| tudorviorel a răspuns:

Idolii lumii de azi sint nenumarati incepind de la personajele din desene animate cintaretii de manele cintaretii de rok.baietii de bani gata personajele di filme site-urile xxx care apar la tot pasul e, t, c