| BlueRoses98 a întrebat:

Cat la suta il iubesti pe Domnul Isus? Acum vreau sa va spun cat de mult va iubeste Dumnezeu:"Te iubesc cu o iubire vesnica."

Răspuns Câştigător
| lifeForJesus a răspuns:

100% Il iubesc pe Domnul meu și Dumnezeul meu, pentru ca El e minunat și El m-a iubit întâi!
Domnul Isus sa te Binecuvânteze! happy

19 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Cu Domnul Dumnezeu pana la moarte si dincolo de ea!

| SturmirCloudKeeper a răspuns (pentru Allrc24):

Da, o sa-l accept telepatic pe zombiul Isus in timp ce ma infrupt din carnea si sangele lui.

| Angel0 a răspuns:

Bine ai venit printre noi, EMA nr2.

| Paulla a răspuns:

Uneori mai nutresc câte o admiraţie pentru personajele fictive(de obicei e vorba despre criminali în serie. Simţi ironia?), dar nu ajung să le iubesc. Cât despre personajul despre care vorbeşti tu, nu mi-a plăcut deloc.

| Bia_8599 a răspuns:

Il iubesc pe Dumnezeu cu tot sufletul meu, cu toata inima mea si cu tot cugetul meu!

Răspuns utilizator avertizat
| barbattttt a răspuns:

100% il iubesc pe Dumnezeul meu!
El este Cel mai minunat, Cel mai bun!
"My God I love you more"

| AnghelB a răspuns:

Ai vazut? Vrei sa pui o intrebare la categoria religie si nu mai ai loc de atei isterici.
Pina si tortionarii din inchisorile comuniste in fata mortii s-au gandit la Dumnezeu ca poate îi va ierta. Si erau atei pina in maduva oaselor.

Parca îi vad pe Mizantropul si BlackVampire cind or da de greu si trebuie sa treaca dincolo daca mai sunt asa de viteji. Atunci sigur o sa-si aduca aminte de raspunsurile de pe TPU.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru AnghelB):

Da, de ce nu esti la biserica?
Nu sti ca internetu e satanist?

| sinx a răspuns:

La mine e cu minus (-).

| Voluntar a răspuns:

100%.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Uite d-aia nu mai pot eu, ca ma iubeste Isus.

| Allrc24 a răspuns (pentru SturmirCloudKeeper):

Iti va parea rau ca nu l-ai acceptat pe Iisus la judecata de apoi.

| ooLaviii a răspuns:

Iubirea si credinta mea in Isus nu se poate spune prin cuvinde.Ar trebui sa stam aici toata ziua sa iti spun dc cred in el si cat de muklt cred in el...happy

| Verzisor a răspuns:

Waaa cum 0%?
100% il iubesc eu normal. happy