| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cat timp a durat potopul?

5 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Din moment ce este o fictiune biblica, de ce nu te rezumi doar la ce spune Biblia?

| Antisistem11 a răspuns (pentru CIaudiu):

Am zis sa aduc pachetul complet.

| CIaudiu a răspuns (pentru Antisistem11):

Intrebarea era pentru Dany big grin

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

40 de zile și 40 de nopți. happy Vrei să îmi susțin afirmația printr-un argument biblic sau îmi dai funda și fără, mergând pe încredere, știind că sunt un bun cunoscător? laughing

P:S Sunt fost martor al lui Iehova laughing big grin Deci îți dai seama cine îți scrie : ))

| Antisistem11 a răspuns:

Unii spun că a durat 365 de zile altii 367. "sfintii parintii" ai bisericii spun că a durat patru zile.biblia spune că a durat 40 de zile si 40 de nopți.