| AvalohAlyn a întrebat:

Cata incredere mai aveti in biserica si preoti?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zero

| Mircea08 a răspuns:

In preoti, pastori, prezbiteri, etc. increderea e "0". In biserica lui Iisus am incredere 100%. Bisericile care apartin unei religii, deci acolora care le-au facut, nu prezinta interes deoarece nu sunt crestine chiar daca ele spun ca sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,niste papagali.

| wpetterssone a răspuns:

Nu am încredere în preoți pentru că din faptele lor nu arată că respectă Cuvântul lui Dumnezeu. Credința se arată prin fapte, iar ei tocmai asta nu fac. Faptele lor îi condamnă.

| benny7 a răspuns:

In preoţi nu, nu văd rostul!

| DoctorWh0 a răspuns:

Daca imi zici de unde au mercedesuri si bmw-uri am incredere 100%