| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cati oameni, gaini, cai, etc a omorat Satanale? Dar Dumnezeu?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa fie clar, ca nu a fost dz acel "ucigas" ci dz da vina pe "satan" care il numeste dusmanul si il acuza de toate rautatile care le face el insusi oamenilor care nu-s cu el. E o incurcatura complicata.

| MValentin a răspuns:

Era o poza, si avea date nu stiu cat de exacte, satan a omorât 3 oameni si dumnezeu 7.000.000

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru MValentin):

Era un gunoi din ala de poza de la,, stiai ca''? Daca da, inteleg ca ai fost fraierit...

| MValentin a răspuns (pentru Celcestietot):

De fapt este asa:
Satana: 10
Si Dumnezeu: 2038344

| Celcestietot a răspuns (pentru MValentin):

Si, este ceva rau in asta? Motiveaza raspunsul.