| Annddreii23 a întrebat:

Caut Biblia din 1914 de vanzare. Stiti pe cineva care o vinde sau vreun anticariat? Eu nu o mai gasesc pe Nici un site disponibila.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu este de vânzare, dar o găsești în biblioteca de la Vatican.E un exponat supus conservării.

| Jay1 a răspuns:

Vezi aici-Biblia adica Dumnezeiasca scriptura 1914 a legii vechi si a celei noi https://www.libris.ro/......0-158.html

| Kron5tadt a răspuns:

66.000 euro, cash. Bagi banul, ai cartea. Detalii in privat.

| Annddreii23 explică:

Jay1, nu mai este disponibil acolo unde m-au directionat.
lupudepenet, avem si noi in Romania, in multe bibloteci din Bucuresti si din tara, dar o voiam personal. Au fost multe volume de vanzare, dar s-au epuizat toate.