| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce a facut Iisus de cand era mic pana la apartitia lui ca om matur? De ce in Biblie nu zice nimic?

8 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Se masturba.

| daculliber a răspuns (pentru Lukasssz):

De ce? Tu asta făceai?

| chuckmanson a răspuns:

Probabil a dus o viață normală de țăran, nu aveai mare lucru de făcut pe atunci în afară de a munci.

| TheStrategist a răspuns:

Biblia a fost scrisă de oameni.

| 19flo79 a răspuns:

A citit vechiul testament ca noul nu era inca scris happy

| daculliber a răspuns:

Avea 12 ani când Iosif si Maria l-au pierdut si l-au gasit la templu dupa 3 zile (Luca 2:41-52)

Răspuns utilizator avertizat
| UnOmAnonim a răspuns:

De ce-i zici Jesus? Ma rog, Biblia n-a spus foarte multe despre copilăria lui pentru că a avut una normala.