| 4b a întrebat:

Ce ai face daca Universul ar fi sa se ia dupa tine 24 de ore? big grin

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aș încerca să nu-l trag în jos.

| William a răspuns:

As umple catalogul cu note de 10 si mi-as motiva toate absentele.

| Inferno a răspuns:

Ar intra in colaps.

| Omega233 a răspuns:

Ce as face? As lua o pisica sau un catel de pe strada si as avea grija de el, astfel incat fiecare animal abandonat v'a avea un camin primitor macar pentru 24 de ore. Pentru ca ele, fata de unii oameni chiar merita afectiunea si atentia noastra.

| Alphawolf a răspuns:

I-as cauta un psihiatru, apoi m-as ruga la Dumnezeu.

| alisuca2000 a răspuns:

As cere de la Dumnezeu ftiinta despre toate lucrurile ce ne inconjoara inclusiv universul plin de mistere

| WhatheWow a răspuns:

Daca Universul s-ar lua dupa mine 24 de ore? Cred ca ar obosi gindind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as face nimic, ma comport normal doarece sunt urmarit in fiecare zi de Elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as teleporta in alta galaxie.

| Salahadin73 a răspuns (pentru alisuca2000):

Ar fi de c...t sa stii totul.Ai muri de plictiseala.