| Octavian199 a întrebat:

Ce are biserica cu aceste doua calugarite? Ca doar au ramas gravide cu duhul sfant.Chiar zice una ca descoperit cand s-a dus la spital, pana atunci nu stia. https://adevarul.ro/......index.html

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Wow!

| Bizon95 a răspuns:

Poate le-a drogat si violat cineva
oricum nu pot sta cu, copii la manastire, biserica nu o sa permita asa ceva, in vecii vecilor... AMIN
nici daca cumva ar declara oficial ca duhul sfant e tatal

| Octavian199 explică (pentru Bizon95):

Da, duhul sfant, ca pe Maria.

| Bizon95 a răspuns (pentru Octavian199):

Numai duhul sfant ai citit din raspunsul meu?
nu ai citit deloc, deloc ce insinuam despre ipocrizia bisericii? tongue

| Octavian199 explică (pentru Bizon95):

Am citit,. Poate le-au drogat.Dar mai pui si eu floricele rolling on the floor