| dishea a întrebat:

Ce credeti ca l-a determinat pe Papa sa-si dea demisia?
Oare de acum in colo va fi ateu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Bravo lui. E Papa, om cunoscut in lumea intreaga, si are taria sa se retraga atunci cand nu mai e apt. Nu ca Base...

| dishea explică (pentru mihaibrasov):

Mda,Base asta...

| mihaibrasov a răspuns:

Vezi sa nu te doara vreodata in fund, ca e o durere destul de neplacuta.

| Azµre a răspuns (pentru mihaibrasov):

Știu am trecut prin asta (hemoroid)...

| Azµre a răspuns (pentru mihaibrasov):

Puneți mult prea mult punctul pe religie.
La urma urmei ce ne interesează pe noi ce face papalitatea?
Dacă omul a demisionat, problema lui, fie era sătul de ceea ce făcea fie avea alte motive personale, nu vâd de ce ar trebui să judecăm noi acum, cum și de ce a demisionat.

| dishea explică (pentru Azµre):

Nu judecam pe nimeni, dar poti s-o iei cum vrei.Eu vroiam doar sa aflu parerithinking

| Azµre a răspuns (pentru dishea):

Și ai aflat ceva?!
Singura părere bună e cea care am dat-o eu, asta a spus respectivul, acum ce-o fi e altă mâncare de pește. Posibil să fie ceva la mijloc, acesta nu a acceptat și și-a dat demisia decât să fie implicat la mijloc, eu asta cred. Corect?

| dishea explică (pentru Azµre):

Posibil. :p

| Azµre a răspuns (pentru dishea):

Se va afla în curând oricum happy trebuie să fim pe fază.

| dishea explică (pentru Azµre):

Sau poate n-o sa aflam niciodata.laughing

| Azµre a răspuns:

"Dupa ce mi-am analizat constiinta in fata Domnului, in diverse randuri, am ajuns la certitudinea ca fortele mele, din cauza varstei mele avansate, nu mai sunt apte pentru exercitarea intr-un mod adecvat a ministerului petrinian",

Cred că mai clar de atât nu se poate!

| dishea explică (pentru Azµre):

Eu cred ca a zis asta numa de fatada.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Zice ca boala