| AvalohAlyn a întrebat:

Ce dorință ai vrea sa îți împlinească Dumnezeu?
Eu as vrea sa fiu un Medium Medical la fel că americanul celebru Anth.ony William dar slabe sanse,nu multi dobândesc harul și darul asta iar el s-a născut cu el.
As vrea sa am și eu un dar divin care sa mă facă să mă vindec pe mine și apoi cu experiență asta sa pot ajuta și pe alții.E ceva nobil,un dar nobil pe care îl are Anth.ony William.
Ce dorință ați vrea deci mult sa vă îndeplinească Dumnezeu, Creatorul sau Forta Superioara și Inteligenta?
Sincer.

2 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Eu as vrea ca Dumnezeu sa-mi ierte TOATE pacatele si sa ma ajute sa NU mai pacatuiesc cand CITESC intrebari ca a ta despre toti demonizatii si "CALITATILE" lor.

| Celcestietot a răspuns:

O lume mai buna.