| anonim_4396 a întrebat:

Ce e cu masonii? De ce oamenii de rang inalt sunt masoni? Parlamentarii,Artisti,Istoricii sunt/au fost masoni.
Eu cred ca masonii sunt un fel de satanisti, voi?

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu toti sunt masoni, nu poti face mason pe un artist sarac si castiga saptamanal potul de la loto

| reihiuke a răspuns:

Eu cred ca nu. Gasesti ceva carti despre masonerie daca te duci pe la biblioteca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi? noi nu santem satanisti.io de pilda sant crestin ortodox.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa zici ca esti mason de ai zis ''noi''?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fiindca ti-ai spus parerea si ai intrebat; VOI? ti-am raspuns; noi nu santem satanisti.noi crestinii adecatelea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am intrebat voi ce credeti, scuze de formularehappy

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Du-te acasa.