| mihaicelsfant a întrebat:

Ce faci cand nici moartea nu te vrea?

17 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Îi zici și tu ca ăla: Dacă tu nu mă vrei, eu te vreau.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Te insori cu sora ei geamana femeia, te insori

| SilentRain a răspuns:

Te certi cu Dumnezeu

| LPCTSTR a răspuns:

Te joci Roblox.

| DeyCj a răspuns:

Te transformi în fantomă și bântui oamenii ca să te distrezi, sau devii nemuritorul vampir laughing.

| J0B0MAT a răspuns:

Te transformi în Deadpool.

| Nilsson a răspuns:

Alegi sa te bucuri de viata si sa treci peste dezamagiri, toti avem parte de aceste lucruri, nu trebuie sa fim slabi de caracter sa recurgem la gesturi nebunesti.
Cand esti tanar e o perioada mai dificila dar o data cu maturitatea lucrurile se aseaza.

| Octavian199 a răspuns:

Te joci Mario rolling on the floor

| Mircea08 a răspuns:

ESTI FERICIT - asta daca stii sa traiesti!?!?

| 6684464 a răspuns:

In sensul ca esti nemuritor?
Daca esti: un fel de Saitama, ce vrei, astepti pana ajungi singur; un fel de deadpool, aproape ce vrei si astepti pana esti spulberat(efectul viitor firesc din cauza universului in care traim).

Răspuns utilizator avertizat
| EcceHomo a răspuns:

O iei încet, o seduci.Te va vrea până la urmă.

| Uvox a răspuns:

Mai asteapta. Acum e combinata cu altul dar stai liniștit, ajunge ea si in patul tau.

| EcceHomo a răspuns (pentru Uvox):

E o târfă.happy

| Uvox a răspuns (pentru EcceHomo):

Nu as spune chiar așa, nu vreau sa o supăr si sa ma ignore 4ever&ever.
Hai sa spun ca e doar nestatornica. M-as bucura sa-si gaseasca pe cineva si sa ma caute mult mai încolo.
happy

| lilianaadelina a răspuns:

Mergi pe principiul: daca tu nu ma vrei, eu te vreau