| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Ce gust are apa sfintita?

66 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De aghiazma!

| dragos9234 a răspuns:

De apa.

| WR104 a răspuns:

Apa sfintita are acelasi gust ca apa de la robinet.

| RAY a răspuns:

De busuioc din moment ce ala s-a bagat in apa, apa nu are miros propiu, busuiocul ucide microbi din apa de aia se pastreaza asa multa vreme asta s-a dovedit stiintific, poti incerca acasa

| RAY a răspuns:

Imi poti raspunde si mie la intrebare

| 9l1nd3st3ptul a răspuns:

Apa sfintita are gust a apa normala.

| Zenicide a răspuns:

Ieftin.

| Alexutzudragutu2002 a răspuns:

Crestine,apa sfintita are gust de apa dar e mai protectoare si sanatoasa.Ea are harul Domnului prin sfintenie.

| Duucu a răspuns:

De urină.

| M25M a răspuns:

Prea bun prea ca la tara laughing

| Zenit313 a răspuns:

Apa sfintita are gust de BUSUIOC rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gust de apă cu ceva busuioc.

Totuşi, care-i scopul întrebării?

| BeyondTheDarkSun explică (pentru M25M):

Deci,ar trebui sa gust pe cea de la tara, ca-i mai buna, nu? Sau imi face rau apa sfintita? Poate au pus preotii otrava in ea.Sau,in cel mai realistic caz, s-au spalat pe maini, cu ea.

| Coyotul a răspuns:

Prin intrebarile astea dovedesti ca esti un simplu retard.Cum poti sa pui o asemena intrebare e ca si cum ai zice ce gust are apa plata.straight faceZici ca tu stai si te gandesti o groaza de timp ca sa pui o asemenea intrebare.Si totusi iti raspund:Nu are gust! Are putin mirost de busuioc DAR NU ARE GUST! Mai treci si tu pe la scoala si invata ca apa sau H2O este o substanta incolora si inodora si care nu are gust.

| milan9 a răspuns:

Gustă, ce ţi-e teamă că se "exorcizează" extraterestrul din tine?

| milan9 a răspuns:

Un gust deosebit, chiar şi după mai multe săptămâni, spre deosebire de apa obişnuită...

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Coyotul):

Stii ca pana acum puteam sa-ti dau ignore, Kratos? Dar am asteptat sa-mi dai tu, ca de obicei trolli fac asta primii, si plang daca le-o iei inainte.Se pare ca o noua specie a aparut, una mai incapatanata, dupa cum se pare.
A fost o intrebare pusa pentru amuzament, predestinata unor raspunsuri umoristice.

| Coyotul a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Esti bolnav este singura concluzie pe care o trag din raspunsul tau.Cum poti sa zici ca au pus preotii otrava in ea cand SFINTIREA APEI SE FACE DE FATA CU TOATA LUMEA? Si cum sa zici ca ei se spala pe maini cu ea TU GANDESTI? Se vede ca nu ai trecut niciodata pe la biserica si habar nu ai pe ce lume traiesti.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Coyotul):

Cred ca n-ai citit raspunsul anterior :
"Stii ca pana acum puteam sa-ti dau ignore, Kratos? Dar am asteptat sa-mi dai tu, ca de obicei trolli fac asta primii, si plang daca le-o iei inainte.Se pare ca o noua specie a aparut, una mai incapatanata, dupa cum se pare.
A fost o intrebare pusa pentru amuzament, predestinata unor raspunsuri umoristice."

Cum ai putut sa elimini singura ramasita de umor din neuronasii tai? E complicat?

| BeyondTheDarkSun explică (pentru anonim_4396):

Doar de amuzament, atat. Vroiam sa vad ce raspunsuri "creative" sunteti in stare sa dati, si care detine un grad de umor cat de cat acceptabil.

| Coyotul a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

A deci apa sfintita ti se pare un subiect de ras? A si stii ceva poti sa-mi dai ingnore abia astept macar nu mai vad aberatii scrise de un cretin si un demonizat ca tine hai dai cu praf de mers si da-mi ignore chiar te rog.

| minahrs a răspuns:

APA SFINTITA? Cred ca are gust de suc de portocale amestecat cu suc de mere si cu niste pulpa de ananas, in niciun caz nu cred ca are gust de apa. ng laughing)))

| monycutzza a răspuns:

Are gust de apa

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Coyotul):

Esti amuzant de serios. laughing

| BeyondTheDarkSun explică:

"atat" poate semnifica si "cel" mai inteligent.

| minahrs a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Poate ai baut cianura azi? Ce zici? Ca vorbesti mult si fara rost.

| Iulian03 a răspuns:

Are gust de apa normala.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru minahrs):

Esti cainele de incredere al Coyotului? Oh, stai, asta suna cam ciudat laughing

| LucYusAnOnYmuos a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Poi tie tiar face rau si inca cum Asta daca l-ai avea pe dracu un tine si pui intrebari de astea fara nici o logica.

| Iulian922 a răspuns:

Are gust de apa normala, doar amestecata cu anafura are un gust foarte diferit, nu ca apa cu painea.