| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă cand îl visezi pe Iisus DJ la Untold?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O abordare freudiana ne duce la urmatoarea concluzie: Iisus este figura masculina centrala in aceasta lume, fiind vazut ca un simbol masculin de perfectiune. Acest lucru inseamna teama de inferioritate, inferioritate din cauza ca nu posezi organ genital masculin.
Faptul ca locul este fix Untoldul, un loc plin de destrabalati, in inima multiculturalului Cluj, unde acest mascul perfect comanda maselor prin muzica mixata, indemnandu-va la orgie, tu dorindu-ti sa ai parte de o relatie incestuoasa cu parintele tau.

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Înseamnă că îi iei numele în deșert.

| mentholinks a răspuns:

Adica sa-l visezi pe Isus? Stii tu cum arata Isus? Sunt fantezii din minte. Ai grija sa nu ajungi si tu sa te crezi vreo arhanghelita si sa te iei de mana cu arhanghelul domnului.

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

L-am văzut cum e reprezentat în picturi și filme și în plus de asta am simțit că el a fost, a fost un vis foarte frumos

| Nilsson a răspuns:

Există unii demoni ai desfrânării care nu au niciun pic de rușine sau respect iar când apar în vise de cele mai multe ori ridiculizează persoanele sfiinte sau chiar rudele dragi.

| Digikey a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa-ti cumperi bilete astazi. Daca-l mai visezi incearca sa-i spui sa nu mixeze manele ca o sa-l batem in cuie pe scena.

| Algo098 a răspuns:

Inseamna ca atat Iisus cat si Untold ti-au acaparat atentia in ultimul timp si in vis cele 2 entitati au reusit sa fie impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca e de apreciat ca scrii cu Ii insa mai relevant este ca iti versi frustarile pe orice

| AnaMaria691235 a răspuns:

Ca ar trebui sa se faca spovedanii la Untold