| constantina12345 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca mama ta urmează să fie omorata? Ce inseamna cand plângi in hohote?

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu inseamna nimic.Visele apar din mulțimea gândurilor.

| SG1995 a răspuns:

Inseamna ca ai temerea asta.

| wololo a răspuns:

Visele sunt doar proiecții ale minții tale. Nu sunt viziuni despre viitor. Visul tău ar putea însemna că ai impresia că mama ta e în pericol și nu vrei s-o pierzi. Cel mai bine ar fi ca prima dată să identifici în viața de zi cu zi ce anume ți-a creat asemenea temeri, iar în cazul în care există probleme reale și nu e doar paranoia, atunci încearcă să iei măsuri.