| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un preot se uita la o anume persoana in biserica?big grin

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Depide,cum se uita:trandete, stima, ura, etc?

| anonim_4396 explică (pentru LoveToHate):

Se uita cu blandete dar parca nu scapa din ochi ca si cum ar fi cineva in biserica in grija luibig grin

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Pai nu este normal sa se uite atunci cand predica oamenilor?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Normal asa trebuie sa fiebig grin

| LoveToHate a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentu funda, dar consider ca nu meritam, nu ti-am dat un raspuns concret.

| WR104 a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il admonesteaza cu privirea pentru galagie, neatentie sau alte indeletniciri ce nu au nici o legatura cu slujba sfintiei sale.e ca acum.tu pui o intrebare si nu te ia nimeni in seama.cum te-ai simti? asa si el.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai raspunde te rog frumos daca nu are legatura cu intrebarea raspunsul tau..raspunsul tau e o batjocura care cred eu parerea mea ca daca raspundeai trebuia sa aiba legatura cu intrebarea mea si nu sa raspunzi cu totul altfel..eu am pus o intrebare nu sa imi spui tu cu bagatul in seamarolling on the floor

| NoShit a răspuns:

Poate e pervers?

| Nicux1 a răspuns:

Stii trebuie sa stea cu ochii inchisi sa nu se uite la nimeni.